Spotkanie z panem Brunonem Zielonką z Dworca Dobrych Myśli w Ustroniu

13 maja przyjechał do nas pan Bruno Zielonka z Dworca Dobrych Myśli w Ustroniu, by opowiedzieć nam o swojej kolekcji misiów, o realizacji marzenia. Wraz z nim przyjechały również ciekawe misie, o których nam opowiedział oraz zachęcił do czytania pięknych historii dotyczących misiowych przygód.

Od gościa otrzymaliśmy mnóstwo upominków, a my przekazaliśmy na ręce pana Bruno kolejną partię namalowanych miniaturowych misiów. 

Pani Magda wraz z Piotrkiem z najstarszej grupy przygotowała krótkie warsztaty „Projektujemy i drukujemy 3D” - pokaz powstania misia od projektu do druku... Dziękujemy panu Bruno za zachęcenie nas do rozwijania własnych pasji i zainteresowań i nie poddawania się w ich realizacji pomimo przeciwności losu...

Pamiętajcie o Waszych przyjaciołach misiach!!!

 

Kontakt

Adres: ul. Wapienicka 142
43-384 Jaworze